O FIRMIE

Roseti Polska Sp. z o.o. tworzą osoby mające wieloletnie doświadczenie we współpracy z samorządami lokalnymi, środkami UE oraz posiadające kontakty międzynarodowe w środowiskach samorządowych. Roseti Polska świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa gospodarczego oraz pozyskiwania funduszy europejskich. Naszą domeną jest skuteczna pomoc podmiotom sektora finansów publicznych oraz sektora prywatnego, w uzyskaniu dotacji na realizacje inwestycji.

W ramach oferowanych usług zapewniamy profesjonalną opiekę na etapie przygotowania projektu, wnioskowania o dotację oraz rozliczenia inwestycji. W ofercie firmy znajdą Państwo również doradztwo i pomoc w uzyskaniu zwrotnych instrumentów finansowania przedsięwzięć takich jak kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy, pożyczka czy leasing, które często stanowią uzupełnienie montażu finansowego projektu.  

To co wyróżnia nasz zespół to sprawna komunikacja oraz szybkość reagowania na potrzeby Klientów bez wpływu na skuteczność i jakość świadczonych przez nas usług. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza na temat finansów, ekonomii i prawa oraz ogromne doświadczenie pozwalają nam znajdować rozwiązania budujące realną wartość dla biznesu.

Zrealizowane przez nas projekty wielokrotnie zostały najwyżej ocenione na listach rankingowych. Nasz zespół może poszczycić się doskonałymi referencjami, które nieustannie pozwalają opierać rozwój spółki na zadowoleniu Klienta. Na dzień dzisiejszy posiadamy prawie 100% skuteczność w pozyskiwaniu środków unijnych. Wszystkie złożone przez nas projekty nie tylko zostały pozytywnie ocenione, ale również zostały na tyle wysoko ocenione, że nasi Klienci zostali zaproszeni do podpisania wniosku o dofinansowanie. Każdy Klient korzystający z naszej pomocy przy pozyskaniu środków UE, otrzymał dofinansowanie. 

Roseti Polska to również organizacja szkoleń, eventów, konferencji, imprez integracyjnych itp. Na początku każdego roku kalendarzowego cyklicznie organizujemy szkolenia na luksusowych statkach i w ciekawych miejscach. Pozyskiwanie, rozliczania oraz utrzymania trwałości projektów dofinansowanych z UE – to wiodące tematy spotkań. Nasi prelegenci to zawsze wykwalifikowani, profesjonalni, certyfikowani i doświadczeni trenerzy ze stażem w administracji publicznej, eksperci i praktycy w dziedzinie pozyskiwania, rozliczania i wdrażania projektów dofinansowanych środkami UE. 

Łączymy  wysoki poziom przekazywania wiedzy z praktyką i możliwością obcowania w ciekawych i pięknych miejscach na świecie. W naszym przekonaniu to co jest największą wartością oferowanych szkoleń to kontakt z Wami, przedsiębiorcami którzy skutecznie realizują swoje cele i pomysły biznesowe konsekwentnie dążąc do sukcesu. 

Nawiązane na naszych rejsach kontakty niejednokrotnie zaowocowały już wspólnymi, dochodowymi przedsięwzięciami. Do tej pory nasze rejsy odbywały się po Wyspach Kanaryjskich, Karaibach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Omanie, Tajlandii i Malezji.

Roseti Polska organizuje również cyklicznie Międzynarodowe Spotkania Samorządowe z udziałem wójtów, burmistrzów, prezydentów miast oraz starostów z zagranicznymi przedstawicielami odpowiadającymi ich stanowiskom. Spotkania te mają na celu integrację, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie współpracy międzynarodowej. Odbyły się już 2 edycje spotkań w Bibione oraz nad jeziorem Garda we Włoszech. Kolejne planujemy w Genui.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.