O firmie

Roseti Polska - Kim jesteśmy

Roseti Polska Sp. z o.o. tworzą osoby mające wieloletnie doświadczenie we współpracy z samorządami lokalnymi, środkami UE oraz posiadające kontakty międzynarodowe w środowiskach samorządowych. Roseti Polska świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa gospodarczego oraz pozyskiwania funduszy europejskich. Naszą domeną jest skuteczna pomoc podmiotom sektora finansów publicznych oraz sektora prywatnego, w uzyskaniu dotacji na realizacje inwestycji. Jesteśmy również pomysłodawcą Klubu Biznesu na Morzu, który oferuje przedsiębiorcom możliwość rozwoju swoich biznesów poprzez owocne kontakty z firmami z całego kraju, ale nie tylko to. Zobacz więcej odwiedzając naszą zakładkę Klub Biznesu na Morzu.

ROSETI POLSKA

Nagrody i wyróżnienia

Zrealizowane przez nas projekty wielokrotnie zostały najwyżej ocenione na listach rankingowych. Nasz zespół może poszczycić się doskonałymi referencjami, które nieustannie pozwalają opierać rozwój spółki na zadowoleniu Klienta. Na dzień dzisiejszy posiadamy prawie 100% skuteczność w pozyskiwaniu środków unijnych. Wszystkie złożone przez nas projekty nie tylko zostały pozytywnie ocenione, ale również zostały na tyle wysoko ocenione, że nasi Klienci zostali zaproszeni do podpisania wniosku o dofinansowanie. Każdy Klient korzystający z naszej pomocy przy pozyskaniu środków UE, otrzymał dofinansowanie.

  • Nagroda NAJWYŻSZA JAKOŚĆ 2022
  • Nagroda SUKCES ROKU 2023
ThumbThumb
bg
bgbg

Szkolenia oraz Klub Biznesu na Morzu

Roseti Polska to również organizacja szkoleń, eventów, konferencji, imprez integracyjnych itp. Na początku każdego roku kalendarzowego cyklicznie organizujemy szkolenia na luksusowych statkach i w ciekawych miejscach. Pozyskiwanie, rozliczania oraz utrzymania trwałości projektów dofinansowanych z UE – to wiodące tematy spotkań. Nasi prelegenci to zawsze wykwalifikowani, profesjonalni, certyfikowani i doświadczeni trenerzy ze stażem w administracji publicznej, eksperci i praktycy w dziedzinie pozyskiwania, rozliczania i wdrażania projektów dofinansowanych środkami UE.

Właściciel Roseti Polska – Rafał Wiśniewski.

Zapraszamy również na nasz kanał na youtube:

roseti-polska-wisniewski-rafal

Klub Biznesu na Morzu

Zobacz nasz film z rejsów szkoleniowych

play-fiolet

Gala Luksusowa Marka Roku - Listopad 2022

Otrzymaliśmy tytuł Najwyższa Jakość

Gala Osobowości i Sukcesy

Nasza firma otrzymała nagrodę za Sukces Roku