O firmie

Roseti Polska Sp. z o.o. została zawiązana przez osoby mające wieloletnie doświadczenie we współpracy z samorządami lokalnymi, środkami UE oraz posiadające kontakty międzynarodowe w środowiskach samorządowych.  Roseti Polska świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa gospodarczego oraz pozyskiwania funduszy europejskich. Naszą domeną jest skuteczna pomoc podmiotom sektora finansów publicznych oraz sektora prywatnego, w uzyskaniu dotacji na realizacje inwestycji.

W ramach oferowanych usług zapewniamy profesjonalną opiekę na etapie przygotowania projektu, wnioskowania o dotację oraz rozliczenia inwestycji. W ofercie firmy znajdą Państwo również doradztwo i pomoc w uzyskaniu zwrotnych instrumentów finansowania przedsięwzięć takich jak kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy, pożyczka czy leasing, które często stanowią uzupełnienie montażu finansowego projektu.  To co wyróżnia nasz zespół to sprawna komunikacja oraz szybkość reagowania na potrzeby Klientów bez uszczerbku dla skuteczności i jakości świadczonych przez nas usług. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza na temat finansów, ekonomii i prawa oraz własne doświadczenia jako przedsiębiorców pozwalają nam znajdować rozwiązania budujące realną wartość dla biznesu.

Zrealizowane przez nas projekty wielokrotnie były najwyżej ocenianymi na listach rankingowych. Nasz zespół może poszczycić się doskonałymi referencjami, które pozwalają opierać rozwój spółki na zadowoleniu Klienta. .Na dzień tworzenia tej strony czyli na kwiecień 2019, posiadamy 100% skuteczność w pozyskiwaniu środków unijnych. Wszystkie złożone przez nas projekty nie tylko jak do tej pory zostały pozytywnie ocenione, ale również zostały na tyle wysoko ocenione, że nasi Klienci zostali zaproszeni do podpisania wniosku o dofinansowanie. Każdy Klient korzystający z naszej pomocy przy pozyskaniu środków UE, otrzymał dofinansowanie. Roseti Polska to również organizacja szkoleń, eventów, konferencji, imprez integracyjnych itp.

Na początku każdego roku kalendarzowego cyklicznie organizujemy szkolenia na luksusowych statkach i w ciekawych miejscach dotyczące pozyskiwania, poprawnego rozliczania oraz utrzymania trwałości projektów dofinansowanych z UE. Szkolenia prowadzą zawsze wykwalifikowani, profesjonalni, certyfikowani i doświadczeni trenerzy ze stażem w administracji publicznej, eksperci i praktycy w dziedzinie pozyskiwania, rozliczania i wdrażania projektów dofinansowanych środkami UE. Łączymy w ten sposób wysoki poziom zdobywania wiedzy oraz praktyki wraz z możliwością przebywania w ciekawych oraz pieknych miejscach na świecie. Jednak w naszym przekonaniu to co jest największą wartością tych szkoleń to kontakt z Wami, przedsiębiorcami którzy skutecznie realizują swoje pomysły w biznesie i są przykładem sukcesu.

Z doświadczenia też wiemy, że nawiązane na naszych rejsach kontakty między naszymi Klientami powodują również wspólne przedsięwzięcia i nowe współprace powiększające zarówno dochód naszych Klientów jak również możliwości rozwoju. Do tej pory nasze rejsy odbywały się po Wyspach Kanaryjskich, Karaibach oraz po Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Omanie. W planie rejs po Tajlandii i Malezji.
Roseti Polska organizuje również cyklicznie Międzynarodowe Spotkania Samorządowe z udziałem wójtów, burmistrzów, prezydentów miast oraz starostów z ich zagranicznymi odpowiednikami. Spotkania te mają na celu integrację, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie współpracy międzynarodowej. Odbyły się już 2 edycje spotkań w Bibione oraz nad jeziorem Garda we Włoszech a w 2019 roku spotkania planowane są w Genui.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.