Klub Biznesu na Morzu Wrzesień 2024

Klub Biznesu na Morzu wrzesień 2024 Morze Adriatyckie

Zapraszamy na kolejną edycję Klubu Biznesu na Morzu, tym razem celem naszej podróży będą najpiękniejsze miejsca nad Morzem Adriatyckim. Odwiedzimy Bari, Triest, Stambuł, Katakolon, Heraklion, Kusadasi oraz Korfu. Rejs odbędzie się w terminie 5-14 września, a rozpoczniemy go wypływając z Bari na luksusowym statku MSC Splendida.
Podczas każdej edycji rejsu zwracamy szczególną uwagę, aby nasze spotkane przyniosło efekty w sferze biznesowej i w późniejszej finansowej. Podczas rejsu tworzymy przestrzeń do rozmów biznesowych, nawiązywania znajomości, zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych.
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji rejsu. W celu uzyskania informacji zachęcamy do kontaktu.

ThumbThumb

Czym jest Klub Biznesu na Morzu?

Już we wrześniu 2024 r. zapraszamy na kolejną edycję Klubu Biznesu na Morzu piękną trasą Morza Adriatyckiego.

Celem Klubu Biznesowego jest umożliwienie przedsiębiorcom skrócenia drogi do współpracy i nawiązania relacji biznesowych poprzez wymianę doświadczeń, motywację oraz rozwój. W naszym klubie biorą udział wyłącznie doświadczeni przedsiębiorcy.

Klub Biznesu na Morzu

Film promujący statek

play-fiolet
bgbg

Cena:

Kabina z oknem
Cena za osobę w kabinie przy 2 osobach dorosłych: 9 699PLN/ osoba

Kabina z balkonem
Cena za osobę w kabinie przy 2 osobach dorosłych: 10 699 PLN/ osoba

Prosimy o indywidualny kontakt w sprawie ustalenia ceny za kabinę jednoosobową.

Wszystkie podane ceny są cenami netto.
Cena zawiera wszystkie potrzebne rzeczy, na statku są dodatkowo płatne usługi, które jednak nie są niezbędne aby w pełni korzystać z możliwości jakie daje MSC Splendida.

Klub Biznesu na Morzu

5-14 września Włochy-Grecja-Turcja

Co zawiera cena?

Właściwie wszystko co jest Ci potrzebne na statku. Nie musisz mieć tam żadnych więcej pieniędzy. A więc wliczone są:

Szkolenia i sesje Klubu Biznesu na Morzu

Spotkanie o charakterze zarówno biznesowym, jak i towarzyskim w trakcie pobytu w Durbanie oraz podczas rejsu. Na szkoleniach przedstawimy Państwu informację dotyczące planowanych konkursów i dotacji na rok 2024.

Rejs statkiem MSC Splendida****

Sześć dni na luksusowym statku pełnym atrakcji, doskonałej rozrywki i wspaniałej kuchni.

Zakwaterowanie w kabinie jedno lub dwuosobowej

Komfortowa, wygodna i estetyczna kabina oferująca standard najlepszych hoteli z widokiem który stale się zmienia.

Pełne wyżywienie

Jedzenie i napoje są dostępne przez 20 godzin na dobę w ponad 20 barach i kilku restauracjach. Szczególną uwagę przykładamy do wykwintnych kolacji, które wspólnie jemy w wybranej dla nas restauracji.

Wszelkie napoje i alkohole

W tym również mocne alkohole z wyłączeniem niektórych alkoholi Premium.

Korzystanie z obiektów sportowo-rekreacyjnych na statku

Masz ochotę na zabawę w parku wodnym? Albo chcesz zagrać w tenisa lub siatkówkę? A może chcesz poćwiczyć na luksusowej i dużej siłowni w której znajdziesz wszystko czego możesz potrzebować? To nic że jesteś na środku morza, ten statek pozwoli Ci skorzystać z tego wszystkiego a to tylko wycinek z oferowanych przez armatora możliwości czynnego spędzania czasu podczas rejsu.

Udział w imprezach i animacjach na statku

W tym w koncertach, dyskotece, dancingu oraz teatrze.

Serwis bagażowy oraz 24h serwis kabinowy

Podczas zaokrętowania swoje bagaże zostawisz pod opieką armatora w porcie a Ty możesz wejść na statek z wolnym rękami. Twoje bagaże obsługa dostarczy do Twojej kabiny. Na pewno będziesz również zaskoczony jakością obsługi na statku. Przez 24h na dobę jedna osoba z personelu statku będzie dbała o czystość w Twojej kabinie i zawsze z uśmiechem na ustach będzie starał się zapewnić aby niczego Ci nie zabrakło.

Opłaty portowe

Do każdego rejsu doliczane są opłaty portowe. Ty nie musisz się o to martwić, masz je już opłacone.

Obowiązkowe napiwki

Na statku nie musisz używać ogóle pieniędzy. System rozliczania jest taki, że dodatkowo zakupione usługi lub towary są przypisane do twojej karty pokładowej, którą otrzymujesz po wejściu na statek. Dlatego nie musisz nosić ze sobą pieniędzy. Załoga na statku nie czeka aż dasz jej napiwek, jest on obligatoryjnie naliczany przez armatora za każdy dzień pobytu na statku wynosi on kilkanaście lub kilkadziesiąt euro na dzień w zależności od armatora i długości rejsu. Ostatniej nocy otrzymujesz do kabiny rachunek za dodatkowe zakupy których dokonałeś na statku i tam też naliczone są obowiązkowe napiwki. Tymi napiwkami nie musisz się przejmować. Masz je już OPŁACONE!!!.

Opłata serwisowa

Tym też się nie przejmuj, to również masz w cenie.

Czego nie zawiera cena?

Transferu do Bari

Transport do i z Bari nie został wliczony w cenę rejsu.

Wycieczek fakultatywnych zamawianych na pokładzie statku

Istnieje możliwość samodzielnego zwiedzania lub zorganizowanego.

Korzystania z punktów usługowych

Dodatkowo są płatne takie usługi jak pralnia, fotograf ( z nami będzie fotograf który bezpłatnie będzie robił nam zdjęcia oraz po rejsie każdy z Was otrzyma krótki 5 minutowy film z naszego rejsu i dostęp do zdjęć), makijaż, masaż itp.

Zakupów w sklepach bezcłowych

Na statku można zrobić zakupy w zazwyczaj atrakcyjnych cenach markowych produktów. Są to ubrania, biżuteria, zegarki, papierosy, alkohole itp. Uwaga: Przy zakupie alkoholu nie otrzymasz go od razu, będziesz mógł go odebrać dopiero ostatniej nocy na statku.

Korzystania z płatnych restauracji tematycznych

Na statku znajdują się też restauracje tematyczne dodatkowo płatne, są one oznaczone i korzystając z nich rezerwujecie sobie miejsce wcześniej i jesteście informowani przez personel o konieczności dokonania dodatkowej opłaty.

Ubezpieczenia podróżnego

(koszty leczenia, następstwa wypadków, bagaż), TFP i TFG.

Korzystania z usług kasyna

Na statku znajduje się bardzo rozbudowane kasyno w którym wielbiciele hazardu znajdą wiele atrakcyjnych miejsc dla siebie. Armator zapewnia, że krupierzy na statku to wysokiej jakości specjaliści.

Galeria